Martin Maron

Absolvoval 4 – ročnú Zdravotnú školu v Levoči pre mládež s chybami zraku, v odbore zdravotník s pôsobnosťou maséra ,so záverečnou skúškou v  roku 1991. 
V rokoch 1991-2001 pôsobil v Slovenských liečebných kúpeľoch Piešťany ako masér na detskom oddelení. Liečili sa tam deti s ťažkou diagnózou pohybového ústrojenstva.
Podstatnú časť doterajšej praxe vykonával vo Vysokých Tatrách- Vojenská zotavovňa Tatranské Zruby. Tu poskytoval masáže, služby vodoliečby a saunového sveta.
Po návrate do Piešťan som 2 roky, 2018-2019 robil maséra v Hoteli Máj.V roku 2020 nastúpil do Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany.
Poskytuje klasické masáže chrbta ,masáže hlavy a tváre,reflexné masáže chrbta a šije, masáže lávovými kameňmi.

Tamara Goryanaya

Absolvovala lekársku akadémiu «Reflex-Med» v roku 2019 získala špecializáciu ako chiropraktik v týchto oblastiach:

- terapeutická masáž
- postizometrická relaxácia
- mäkké ručné masážne techniky
- vizuálna palpatorická diagnostika
- kožné fasciálne a myofasciálne uvoľnenie
- klasická masáž
- anticelulitída, lymfodrenáž, bankovanie, medová masáž
- kúpeľné procedúry
- hardvérová vákuová valčeková masáž
- osteopatický prístup
- staroslovenská masáž vnútorných orgánov (viscerálna chiropraktika) osteopatický prístup
- španielska masáž
- masáž tváre španielskou technikou

A tiež pravidelne si zlepšuje svoju kvalifikáciu absolvovaním seminárov od známych majstrov Ukrajiny a pravidelne sa zúčastňuje individuálny školenií s členmi ukrajinskej asociácie rehabilitológov a masážnych terapeutov "Roskvit"

 

Bc. Galina Kubalová 

Tejto problematike sa venuje od roku 2005 a okrem súkromnej praxe má 6 ročnú prax na rehabilitačných oddeleniach, kde prišla do styku s rôznymi vážnymi aj ľahšími diagnózami, vďaka čomu nadobudla skúsenosti v širokom spektre ortopedických a neurologických ochorení.

Okrem absolvovania Strednej zdravotníckej školy v Bratislave v odbore masér, zúčastňovala sa rôznych školení a kurzov, na ktorých nadobudla teoretické aj praktické skúsenosti v rôznych technikách masáží, vďaka ktorým vám môžeme ponúknuť rôzne druhy terapií, od rehabilitačných až po relaxačné. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam v oblasti zdravej výživy, vie poradiť a podať pomocnú ruku v liečbe rôznych ochorení prírodnou cestou. 

Okrem zdravotníckeho vzdelania absolvovala štúdium na Pedagogickej fakulte UK v odboroch psychológia a karierové poradenstvo pre jednotlivcov s postihnutím, ako aj špeciálna pedagogika. Od roku 2019 sa venuje okrem iného aj deťom s autizmom. Spolupracuje aj so Súkromnou základnou školou so špeciálnou materskou školou pre žiakov a deti s autizmom.