VÁŠ SVET MASÁŽI

Lepšiu masáž nedostanete

Volám sa Galina Kubalová.

          Od roku 2005 sa venujem masážam. Som absolventkou Strednej zdravotníckej školy (odboru masér) a Pedagogickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, v odboroch Špeciálna pedagogika a Psychológia a kariérové poradenstvo pre jednotlivcov s postihnutím.

           Od roku 2019 spolupracujem so Súkromnou základnou školou so špeciálnou materskou školou pre žiakov a deti s autizmom v Bratislave, pre ktorú poskytujem relaxačné terapie. Tieto terapie majú za úlohu docieliť zrelaxovanie dieťaťa, pričom kladiem dôraz na individuálny prístup k nemu a na jeho individuálne potreby.

           Terapia je kombináciou masáží, docielenia správneho dýchania, koncentrácie a celkového uvoľnenia dieťaťa prostredníctvom prístupov, ktoré sú súčasťou psychologického a špeciálnopedagogického vplývania na dieťa  (Muzikoterapia, Dramaterapia a iné). Vďaka môjmu absolvovanému odbornému vzdelaniu a dosiahnutým praktickým skúsenostiam úspešne pracujem aj s deťmi s mentálnym postihnutím a s poruchou autistického spektra.

           Keďže ja sama som nevidiaca, dokážem sa hlboko vcítiť do potrieb ľudí s rôznym postinutím a aj z vlastných skúseností (ako matka) viem poradiť rodičom a rodinným príslušníkom, ako lepšie a úspešnejšie pracovať s dieťaťom, u ktorého sa vyskytol nejaký druh postihnutia, čím sa predmetná terapia stáva terapiou celej rodiny.

 

Úvodná konzultácia je bezplatná.

Cena za terapiu je 14 Euro za každých začatých 30 minút.

Objednávanie: e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., prípadne telefonicky 0918 498 204 v čase od 11:30 do 13:30.

Terapie sa poskytujú najmä cez víkendy.

 


Copyright AIMI,s.r.o. © 2013. All Rights Reserved.